FB
Miejscowość:
Usługi:
Fani czterech kółek w Polsce PDF Drukuj Email
Mike Brewer i Edd China, prowadzący program Discovery Channel „Fani czterech kółek” przylecieli do Polski, by promować najnowsze odcinki 9. serii programu.

Miłośnicy programu mieli możliwość spotkać się z nimi we wtorek, 2 października w Warszawie. Mike i Edd zdradzili plany związane z nakręceniem programu o jednej z polskich perełek motoryzacji. W 10 serii, której premiera ma się odbyć już w 2013 r., widzowie na całym świecie zobaczą m.in. prace nad jedną z perełek polskiej motoryzacji. Poszukiwania auta są w toku. Wstępnie, największe zainteresowanie prowadzących program wzbudziły Syrena i Nysa. Mike Brewer już w lutym odwiedzi nas ponownie w celu dokonania transakcji.

„Fani czterech kółek” to seria dla wielbicieli aut, choć zdecydowanie nie tylko dla znawców tematu. Mike Brewer i Edd China w magiczny sposób zarażają swoją pasją sprawiając, że nawet laikowi trudno oderwać wzrok od ekranu telewizora. W każdym odcinku swojego show prowadzący biorą na warsztat klasyczne auta, by z wraków przemienić je w prawdziwe motoryzacyjne perełki. Podział zadań jest niezmienny. Mike przemierza Europę i Stany Zjednoczone w poszukiwaniu pięknych, ale zaniedbanych lub wyeksploatowanych aut, które można tanio kupić, a po gruntownej naprawie sprzedać z zyskiem. Edd odpowiada za kwestie techniczne i remont samochodów – to dzięki niemu znalezione skarby odzyskują swoją dawną świetność.

"Fani czterech kółek"-Mike Brewer i Edd China fot:Discovery


Źródło: Discovery Networks CEEMEA, informacja Mototarget.pl
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież